Camtasia dla edukatorów
-znacznie więcej
niż screencasty!

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby zacząć swoją przygodę z najpopularniejszym narzędziem do screencastów (i nie tylko).
Write your awesome label here.
NARZĘDZIÓWKA #1

Screencasty to po prostu nagrywanie ekranu?

Nie daj się zwieźć pozorom - screencasty to bardzo wydajne i atrakcyjne narzędzie edukacyjne, które pozwala w rewelacyjny sposób objaśniać to, co trudno opisać.
Poznaj program Camtasia:

  • Prezentacja od samych podstaw krok po kroku
  • Nastawienia na projekty edukacyjne
  • Cenne wskazówki i porady
  • Praca na realnych przykładach
  • Zwięzła forma
  • Nielimitowany dostęp do materiałów
  • Część nowego cyklu "Narzędziówka"

Piotr Maczuga

Edukator, producent, metodyk
O MNIE
Od ponad 15 lat piszę, nagrywam, szkolę i występuję publicznie, przybliżając temat nowych technologii w edukacji dorosłych. Projektuję studia i inne przestrzenie multimedialne. Jestem współzałożycielem Fundacji
Digital Creators i Ambasadorem EPALE.
Współtworząc Digital Creators staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby efekty naszej pracy były dostępne dla Ciebie bezpłatnie. Z własnej kieszeni finansujemy produkcję i postprodukcję, uważając te działania za naszą  misję. Możesz jednak wesprzeć pracę mnie, jako autora tego kursu i postawić mi wirtualną kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Opinie o tym kursie

"Nic o tym nie wiem, moja opinia jest wyrwana z kontekstu, ponieważ nie oceniałem tego kursu. Ej, czy ty mnie nagrywasz? Nie kłam, widzę czerwoną lampkę."
Wojtek
Senior product manager
"Chłopaki, na opinię trzeba zasłużyć ciężka pracą. Może ktoś się zlituje i Wam coś napisze, a póki co możecie mnie zacytować."
Basia
Senior product manager
Created with